Financování nemovitostí

Kategorie: Realitní služby Služby <br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/data/web/virtuals/88140/virtual/www/wp-content/themes/geca/single.php</b> on line <b>28</b><br />
1

Společnost GE&CA s.r.o. „Pasivní a nízkoenergetické domy“nabízí profesionální a individuální servis při řešení financování Vašeho bydlení. Na základě analýzy Vašich možností Vám navrhneme optimální způsob financování nemovitosti. Naše řešení Vám přinese výraznou úsporu na celkových nákladech a zároveň Vám zajistíme naprosté bezpečí při převodu  finančních prostředků. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími finančními istitucemi z bankovního i nebankovního sektoru. Neváhejte a kontakujte nás pro bezplatnou nabídku financování Vašeho nového domu.

Pro zájemce o nové bydlení nabízíme výhodné financování s nejnižší aktuální možnou úrokovou sazbou na trhu. Neváhejte a kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci – hypoteční poradenství je u nás ZDARMA!

Hypoteční úvěr je dnes jedním z nejčastěji používaných finančních instrumentů při nákupu nemovitosti.

Pro realizaci nákupu nemovitosti pomocí hypotečního úvěru je zapotřebí znát několik informací, na základě kterých bude možné vybrat nejvhodnější produkt na hypotečním trhu. Prvním krokem by měla být zpravidla návštěva jednotlivých bankovních domů, kde jsou úvěroví pracovníci schopni na základě vstupních údajů sdělit zda jste dostatečně bonitní pro požadovaný úvěr a zda je Váš záměr reálný. V tomto případě je nutné si uvědomit, že každá banka nemusí vyhovovat každému klientovi. Vzhledem k odlišnému přístupu v posuzování bonity klienta se může někdy jevit výsledek jako neřešitelný.

Společnost GE&CA s.r.o. „Pasivní a nízkoenergetické domy“ Vám nabízí kompletní nezávislé finanční poradenství zdarma!