Individuální projekty

Kategorie: Projektová činnost Služby <br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/data/web/virtuals/88140/virtual/www/wp-content/themes/geca/single.php</b> on line <b>28</b><br />
1

Nedokážete se ve velké nabídce typových projektů rodinných domů zorientovat? Máte vlastní představu o budoucím domě nebo specifický pozemek? Tak právě pro Vás je určená nabídka zpracování individuálního projektu.

Společnost GE&CA Vám nabízí zpracování individuálního projektu rodinného domu. Po úvodní bezplatné konzultaci Vám náš architekt zpracuje koncept Vašeho vysněného domu. Po odsouhlasení a dotažení konceptu Vašeho rodinného domu Vám za jednotnou cenu 44 900 Kč po celé ČR s termínem dodání 22 pracovních dnů, zpracujeme projektovou dokumentaci pro stavební řízení. Součástí této dokumentace je kompletní textová a výkresová dokumentace dle požadavků vyhlášky 499/2006 včetně Projektu osazení domu na pozemek a Průkazu energetické náročnosti budovy.

Výhodou každého individuálního projektu je to, že pokud projektant a investor již od návrhu architektonické studie aktivně spolupracují, je výsledné dílo úměrné vynaloženému úsilí. Vytvořte si dům Vašich snů bez omezení.
V případě Vašeho zájmu o zpracování individuálního projektu domu je vhodné si připravit veškeré dostupné informace o Vašem pozemku, zvážit finanční možnosti, předpokládané funkce a celkové představy Vaší rodiny o budoucím domově. Kontaktujte nás pro sjednání osobní schůzky s našimi odborníky.