NOVINKA: Pasivní dům svépomocí!

Kategorie: Novinky <br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/data/web/virtuals/88140/virtual/www/wp-content/themes/geca/single.php</b> on line <b>28</b><br />
2

Společnost GE&CA s.r.o. – Pasivní a nízkoenergetické domy ve spolupráci s INSTITUTEM PASIVNÍCH STAVEB o.p.s. jako první v České republice nabízí možnost postavit si „PASIVNÍ DŮM SVÉPOMOCÍ“.

Postavte si pasivní dům vlastníma rukama a naučte se něco nového. Dodáme vám vše potřebné. S čím si nebudete vědět rady, pomůžeme. Ušetřete statisíce korun při stavbě pasivního domu svépomocí.

Typový projekt stavebnice pasivního domu

Už nemusíte přemýšlet z čeho budete stavět, kolik budete potřebovat materiálu, kde materiál budete shánět a kolik bude stát. Ušetřete si čas, nervy a peníze. Dodáme Vám vše potřebné. Stačí jen začít.

Základní stavebnice

Typový projekt – projektová dokumentace

Součástí dodávky je kompletní cetrifikovaná projektová dokumentace potřebná jak pro žádost o stavební povolení tak i pro správnou realizaci celé stavby. Projektová dokumentace typového domu ČeskýPasiv splňuje veškeré požadavky a normy požadované ze zákona, tak i nadstandardní parametry potřebné ke splnění všech požadavků pro pasivní stavby definované PHI (Passive House Institut – Darmstadt). Projekt je certifikován dle uznávané metodiky pro pasivní stavby PHPP.

Materiál v ceně základní stavebnice

Součástí dodávky je veškerý materiál pro kompletní uzavřenou hrubou stavbu. Každá součást, díl nebo kus je očíslován tak, aby bylo pro stavebníka jednoduché identifikovat jednotlivé díly a následně dle dodané technické dokumentace správně nainstalovat či použít. Pro další usnadnění je řada materiálů a stavebních dílců upravena přímo pro typový projekt například. formát, délka, tvar. Veškeré stavební materiály, stavební dílce, technologie a další dodávané prvky stavby splňují nejpřísnější kritéria pro použití v energeticky pasivních stavbách. Při výběru byl kladen důraz nejen na jejich kvalitu, technické a výkonostní parametry či cenu, ale také na ohleduplnost k našemu zdaví a k životnímu. Všechny použité komponenty byly naší společností odzkoušeny a celý systém byl ve spolupráci s INSTITUTEM PASIVNÍCH STAVEB o.p.s. optimalizovám pro klimatické podmínky v České republice. Díky prověřeným postupům a použití nejmodernějších technologií v kombinaci s přírodními a ekologickými materiály patří konstrukční systém ČeskýPasiv mezi špičku v oboru pasivních staveb.

Doprava a dodání materiálu na stavbu

Součástí základní ceny je také dodávka veškerého materiálu na Vámi určené místo. Materiál si můžete nechat dodat všechen najednou, nebo po jednotlivých částech dle předem dohodnutého harmonogramu. Tento způsob dodávky je zejména vhodný pokud nemáte vlastní skladovací prostory. Ochráníte tak všechny komponenty před zničením či poškozením např. deštěm nebo dokonce před krádeží.