Proč si vybrat nás?

Jsme specialisté na pasivní domy

Již od samého začátku se společnost GE&CA s.r.o. – „Pasivní domy“ specializuje na výstavbu pasivních a nízkoenergetických domů na klíč. Společnost byla založena v roce 2008 Ladislavem Caklem, po více než dvacetiletém působení ve společnostech Pozemní stavby HK, Pozemní stavby Trutnov a následně BAK s.r.o. a BAK a.s. Během této doby stál jako manažer staveb nebo jako vedoucí střediska u prvních průkopnických pasivních staveb v České Republice jako je například obytný soubor 13 pasivních rodinných domů v obci Koberovy u Turnova společnosti ATREA s.r.o.

Kompletni servis – postavíme Vám dům na klíč

Postaráme se o vše za Vás. Společnost GE&CA s.r.o. – Pasivní domy poskytuje kompletní servis služeb ve špičkové kvalitě na klíč. Nemusíte se o nic starat. Zajistíme kompletní projektovou a stavební dokumentaci, zastoupíme Vás ve stavebním řízení a zajistíme stavební povolení. Postavíme Vám kompletní dům na klíč. Nechte veškeré starosti o stavbu na nás.

Zaručujeme kvalitu prověřenými postupy a materiály

Společnost GE&CA s.r.o. – Pasivní domy je zárukou kvality. Pro naše domy používáme pouze špičkové značkové materiály prověřených výrobců. Naši zkušení zaměstnanci ručí každý osobně za perfektně odvodenou práci. Používáme praxí prověřené pracovní postupy dovedené k dokonalosti.

Unikátní konstrukční řešení

Pro své pasivní stavby používáme jedinečné patentem chráněné řešení konstrukce pasivního domu. Společnost GE&CA s.r.o. je majitelem licence UV č. 13610, k využití průmyslových práv a projektové dokumentace konstrukční soustavy energeticky pasivních domů systému ATREA.

Spolupracujeme s nejlepšími v oboru pasivních staveb

Díky naší dlouhodobé spolupráci s nejlepšími firmami v oblasti pasivních a nízkoenergetických staveb, technologií a služeb, jsou naši proškolení a certifikovaní specialisté připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby. Společnost GE&CA s.r.o. – Pasivní domy Vám zajistí nejmodernější technologické a konstrukční řešení pro Váš nový pasivní dům.

Zajistíme vám nejvýhodnější financování

Společnost GE&CA s.r.o – Pasivní domy Vám zajistí nejvýhodnější financování Vašeho nového pasivního domu. Spolupracujeme s nejvýznamějšími společnosti bankovního i nebankovního sektoru. Zajistíme Vám nejvýhodnější řešení dle Vašich možností. Zajistíme Vám hypoteční úvěr s nejnižší možnou úrokovou sazbou.

Poskytujeme záruku na funkci domu

Dlouholetým vývojem, zkušenostmi a ověřováním dostupných technologíí jsme dospěli k dokonalému sladění veškerých technologických postupů a jednotlivých komponent, které jsou nezbytné pro správnou funkčnost pasivního domu. Společnost GE&CA s.r.o – Pasivní domy Vám garantuje správné technické parametry pasivního domu.

Postavíme vám dům za 3 měsíce

Naše technologie stavby nám umožňuje předat kompletní stavbu v rekordním čase a to již za 3 měsíce od jejího zahájení. Díky našemu jedinečnému konstukčnímu systému pasivního domu nejsou naše jednotlivé pracovní postupy zavislé na počasí tak jako je tomu jiných stavebních systém.

Garantujeme spotřeby energií

Společnost GE&CA s.r.o – Pasivní domy Vám jako jediná předem garantuje spotřeby energie Vašeho domu již od 500,- Kč měsíčně (náklady na ohřev TUV a vytápění). Naši kvalifikovaní a zkušení odborníci Vám spočítají na základě Vašeho projektu jaké budou Vaše budoucí náklady na energie ve Vašem domě.

To co slíbíme to dodržíme

Společnost GE&CA s.r.o. vždy drží slovo. Vždy Vám předáme stavbu v dohodnutém termínu a v požadované kvalitě. Předem dohodnutá cena za Váš dům je pro nás vždy závazná.