Sportovní klub – SK PULEC Pulečný

Kategorie: Podporujeme

Naše společnost má sídlo v obci Pulčený blízko Rychnova nad Nisou, stejně tak, ve stejné obci stojí náš první pasivní vzorový dům. V Pulečném jsme doma a proto jsme se rozhodli aktivně zapojit a být součástí života v obci. Mnoho našich zaměstnanců a spolupracovníků je členem sportovního klubu SK Pulec včetně jednatele a zakladatele společnosti Ladislava Cakl, proto je naše společnost od svého založení jedním z hlavních partnerů SK Pulec.

Sportovní klub SK Pulec byl založen 29.března 2001 na jeho první ustavující schůzi 18-ti zakládajících členů jako organizační složka obce Pulečný.

Klub byl založen za účelem pořádání kulturních a sportovních akcí v obci, výstavby a zvelebování nevyužitého a chátrajícího prostoru pod restaurací  „U Dubu“.

Podporujeme sport a kulturu v naší obci.

SK_pulec01 V letech 2001-2007 se členská základna rozrostla na současných 80 členů, kteří se aktivně podíleli na budování sportovního areálu pod restaurací „U Dubu“. Z doslova „bažiny“ se podařilo vybudovat solidní zázemí pro sportovní a kulturní využití tohoto prostoru. SK PULEC začal pravidelně pořádat různé akce pro děti i dospělé jako například hokejové a nohejbalové turnaje, masopusty, dětské dny nazvané „loučení s létem“ a navazující večerní zábavou pod širým nebem pro dospělé, karnevaly, mikulášské besídky, plesy SK Pulec a v neposlední řadě pravidelné výroční schůze. Dále spolupracoval s autoklubem ČR při pořádání tradiční RALLY BOHEMIA.  V letech 2007 – 2010 byl klub v mírném útlumu, a to zejména z časových a pracovních důvodů jednotlivých členů, ale i přes to, se dařilo pořádat některé z výše uvedených akcí.

SK_pulec05

Více o SK PULEC Pulečný najdete zde: http://skpulec.webnode.cz/o-nas/

SK_pulec06 Foto ze stavby multifunkčního sportoviště.