Typový projekt zdarma

Kategorie: Akční Nabídky Novinky Projektová činnost Služby

Díky naší exklusivní akci „projekt zdarma“ ušetříte ještě před zahájením stavby Vašeho vysněného domu. Ušetřené prostředky pak můžete využít například na nové vybavení domu.

Postavte si originální dům, který Vám bude závidět každý soused!

Rok co rok poptávka po individuálním řešení domu „na míru“ roste. Důvod je jednoduchý, lidé se zkrátka chtějí odlišit a přizpůsobit si bydlením svým vlastním představám (svým vytouženým představám).

Projekt zdarma

Díky naší exklusivní akci „projekt zdarma“ ušetříte ještě před zahájením stavby Vašeho vysněného domu. Ušetřené prostředky pak můžete využít například na nové vybavení domu.

Výhrada

Projekční kapacity naší společnosti jsou určeny výhradně pro naše klienty, kteří si od nás nechávají stavit dům. Jedná se o výhradně neziskovou činnost a tento druh „omezení“ dá-li se to tak říci, je tak naprostou nezbytností.

Nějaký háček

Není v tom žádné „ALE“ žádný zádrhel, ani háček. Jedinou podmínkou projektu zdarma je být klientem, kterému postavíme dům. Náš hlavní záměr je totiž samotná stavba a ne projektování, proto tuto činnost můžeme poskytnou zcela zdarma a to v prvotřídní kvalitě!

Zatímco jinde zaplatíte jen za projekt samotný až 250 000kč (dle ceny domu) u nás ho získáte zcela zdarma! Projekt je vytvořen do 4 měsíců od zadání což jen porovnáním s dobou, kterou budete dům užívat zanedbatelné číslo.

Celá škála možností

Individuální projekty může klient řešit podle svých představ, nijak své klienty neomezujeme a dodáváme širokou škálu projektantů, kteří dohromady tvoří velmi sehraný a jednotný celek. Máme zkušenosti s celou škálou materiálů a díky nejnovějším technologiím můžeme, nabídnou neotřelý luxus a ojedinělé provedení!

Nejen rodinné domy

Mimo projektování čistě rodinného domu disponujeme také možnostmi sestavení projektu na nebytové prostory určené k podnikání či k jiné nezávislé činnosti, které budou součástí rodinného domu.

Inspirace aneb dostatečná fantazie z obrázku

Pokud klient nemá dostatečnou fantazii, není problém, aby přišel s fotkou domu, který ho doslova uhranul a chce právě takový, nebo obdobný. Pomocí obrázku, který nám klient donese, můžeme probrat detaily (co se mu přesně líbí a co by naopak rád trošku poupravil/změnil). Díky obrázku získáme i mírnou představu o klientovi samotném.

Je potřeba dodat, že vždy postupujeme tak, abychom neporušovali autorské práva jiného rodinného domu.

*upozornění: Tato nabídka platí pouze pro typové projekty pasivních domů „Český Pasiv“. Základní úpravy projektu, dle představ klienta jsou bez příplatku. Informujte se na přesné podmínky akce.