Úpravy typových projektů

Kategorie: Projektová činnost Služby <br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/data/web/virtuals/88140/virtual/www/wp-content/themes/geca/single.php</b> on line <b>28</b><br />
1

Společnost GE&CA s.r.o. – Pasivní a nízkoenergetické domy Vám jako autorizovaný partner společnosti GServis s.r.o. nabízí stovky projektů rodinných domů různých velikostí, typů a kategorií. Jestliže jste si vybrali některý z našich typových domů a zcela nevyhovuje Vašim individuálním požadavkům a představám, nabízíme Vám možnost jeho úpravy. Na základě Vašich požadavků Vám upravíme jakýkoliv typový projekt z nabídky společnosti GServis či ATREA. Upravíme Vám dům tak, aby Vám a Vaší rodině zcela vyhovoval.

Klientské změny typových projektů

Klientskými změnami rozumíme drobné úpravy ve vybrané části projektové dokumentace (architektura apod.), které dodáme v samostatných složkách ke kompletnímu typovému projektu. Drobnými úpravami jsou například změna velikostí oken, drobné dispoziční změny, zapracování komínu pro krb atd. Změny, které požadujete, budou na základě dohody zapracovány do vybrané části projektové dokumentace a dodány v samostatných složkách. Ostatní části projektové dokumentace rodinného domu (statika, zdravotechnika, vytápění, elektroinstalace a požární zpráva) Vám budou dodány v základním typovém projektu – beze změn. V které části dokumentace budou změny provedeny, záleží na jejich charakteru a rozsahu.

Klientské změny zpracováváme v ceně od 900 Kč.

Úpravy typových projektů

Úpravou typové projektové dokumentace rozumíme úpravu projektu ve všech částech projektové dokumentace rodinného domu. Úpravou projektu může být např. doplnění suterénu, rozšíření obvodových částí domu, změna konstrukce krovu, přístavby k domu apod.. Změny, které požadujete, budou zapracovány do celé projektové dokumentace a dodány v pěti paré vč. jednotlivých části dokumentace rodinného domu (statika, zdravotechnika, vytápění, elektroinstalace a požární zpráva).

 

Vzhledem k tomu, že požadované změny z důvodů statických a architektonických lze uskutečnit pouze v omezené míře, je potřebné změny konzultovat osobně. Naši odborníci s Vámi projednají rozsah změn a posoudí jejich proveditelnost. Cenu za vypracování změn a termín dodávky s Vámi dohodneme v závislosti na rozsahu úprav projektu.