Vyřízení stavebního povolení

Kategorie: Poradenství Služby <br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/data/web/virtuals/88140/virtual/www/wp-content/themes/geca/single.php</b> on line <b>28</b><br />
1

Každému stavebníkovi, který se rozhodne realizovat stavbu rodinného domu, vzniká povinnost zajistit si u stavebního úřadu stavební povolení (eventuálně ohlášení stavby – z rodinného domu do 150 m2 zastavěné plochy).

Vydání stavebního povolení předchází mnohdy další řízení (zejména územní) a obstarání stanovisek a dokladů, na jejichž základě je ohlášení nebo stavební povolení vydáno. Mezi tyto dokumenty patří například žádost o povolení inženýrských sítí v komunikaci, vyřízení vyjmutí pozemku ze zemědělského půdního fondu, doklad o vlastnictví pozemku a celá řada dalších náležitostí.

Veškeré tyto úkony se neobejdou bez stavebníka. Na základě plné moci Vám všechny tyto podklady zajistíme. Ovšem až poté, kdy Vám zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci (včetně projektu osazení do terénu s přípojkami a průkazem ENB). Bez výše uvedených dokumentů nelze zajistit.

stavebni_rizeni

V rámci zajištění stavebního povolení jsme schopni dále vyřídit:

Pokud se s námi dohodnete na vyřízení stavebního povolení či ohlášení stavby, pověřená osoba nejdříve u stavebního úřadu zjistí, co vše je požadováno. Na základě těchto údajů Vám následně vypočítává cenu a odhadne dobu vydání ohlášení nebo stavebního povolení.

Společnost GE&CA s.r.o. – „Pasivní a nízkoenergetické domy“ za Vás zastoupí při stavebním řízení a vyřídí za Vás kompletně veškeré záležitosti spojené s vyřízením stavebního povolení.