Vzorový dům: Inteligentí elektroinstalace Ego-n®

Kategorie: Reference Vzorové domy <br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/data/web/virtuals/88140/virtual/www/wp-content/themes/geca/single.php</b> on line <b>28</b><br />
1

GE&CA s.r.o. je autorizovaným parnerem ABB s.r.o. Nabízíme kompletní sortiment inteligentní elektroinstalace společnosti ABB s.r.o. „Ego-n®“ včetně odborné instalace a montáže včetně zabezpečení kompletního servisu. Pro bližší seznámení můžete navštívit vzorový dům společnosti GE&CA s.r.o.

 

Vzorový dům v pasivním standardu je navrhnut ve stylu Jizerskohorské roubenky a nachází se v obci Pulečný nedaleko od Rychnova nad Nisou. Vzorový dům je kompletně vybaveninteligentní elektroinstalací Ego-n®. Ovládací prvky systému jsou v řadě Element®, odstín karamelová/ledová šedá.

vz1

Dům slouží jako školící a předváděcí centrum a je přístupný všem zájemcům, kteří by chtěli vyzkoušet a shlédnout, jak pracuje inteligentní elektroinstalace Ego-n® v praxi.

Návštěvu je nutné předem domluvit na tel. čísle 739 552 396.

logo

ABB s.r.o., Elektro-Praga je v 21. století stejně jako v 30. letech století dvacátého velmi významným dodavatelem elektroinstalačního materiálu na českém trhu a je úspěšná i na zahraničních trzích. Společnost sídlí v rekonstruovaném historickém sídle v Jablonci nad Nisou, kde je také soustředěna veškerá výroba. Vlastní vyráběné výrobky jsou doplněny elektroinstalačním materiálem společností ABB z celého světa.

vypínače

V současné době nabízíme zákazníkům 13 designových řad spínačů a zásuvek s velmi širokou nabídkou mechanických i elektronických přístrojů, které jsou rozloženy do všech cenových úrovní trhu. Dominuje designová řada Tango®, která představuje současný český standard pro nové instalace. V oblasti základní instalace je doplněna řadou Classic a od dubna 2005 zcela novým designem Swing® a jeho mladším bratrem Swing®L. Střední kategorii spolu s Tangem zaplňují moderní designové řady Time® a Element® v široké škále barev.V roce 2009 doplnil nabídku zcela nový design Neo® a Time® Arbo s dřevěnými rámečky. Řady Alpha exclusive®, Solo®, Future® linear a luxusní Solo® carat a Impuls doplňují naši nabídku pro náročnější zákazníky. Decento® – porcelánový originál je novinkou roku 2011. Vrcholem naší nabídky v oblasti elektroinstalace jsou systémy inteligentní elektroinstalace Ego-n® pro rezidenční stavby a ABB i-bus® KNX pro komerční stavby a luxusní rezidence.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Toto základní portfolio výrobků doplňují specializované sortimenty, jako jsou snímače pohybu – domovní strážci, hlásiče kouře, přístroje pro instalaci ve zdravotnických zařízeních, signalizační systémy, průmyslové zásuvky a vidlice, trojpólové průmyslové spínače a další.